2016. január 13.-án egyesületünk MTI sajtóközleményt adott ki

Sajtóközleményünk tartalma a személyi jövedelemadó mértékének 15%-ra csökkentésével függ össze, hiszen a KNOÉ Egyesület több tagja vonatkozásában, rosszul, tévesen számoltak! Ebből adódott egy kis probléma az egyesületen belül, mint amit az összegzett véleményünkben már le is írtunk, hogy néhány tagunk kifogásolta ezt, állításunkat valótlannak nevezték, mert nekik jól számoltak. Sajnálatosan meglehetősen sok tagunk vonatkozásában azonban nem! Úgy véljük, hogy az egyesületen belül, nekünk nem kizárólag magunkra kell gondolni, hanem a közösségre, sorstársainkra és bajtársainkra! Úgy véljük, hogy egyesületünknek többek között az is a feladata, hogy az ilyen hibákra felhívja a figyelmet és ezek javítása érdekében intézkedjék! A jövőben is ezt fogjuk tenni!